Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana obudów kluczy typu "rybka" mercedes

05-02-2024

Wymiana obudów kluczy typu "rybka" mercedes

Uszkodziła Ci się obudowa klucza typu rybka mercedes i nie możesz otworzyć lub zamknąć samochodu? W naszym sklepie wymienimy obudowę na nową, a jeżeli uszkodzony został również microswitch na płyce, taką usterkę również naprawimy. Jeżeli jest to ostatni twój klucz zachęcamy do dorobienia nowego. Nowy klucz dorobimy w nowszej obudowie z metalowymi elementami.

Pogotowie zamkowe Pszczyna

04-02-2024

Pogotowie zamkowe Pszczyna

Nasze pogotowie zamkowe otwiera wszystkie zamki, od podstawowych po zamki atestowane a nawet takie które zostały uszkodzone. Jeśli masz problem z dostaniem się do środka nasi ślusarze z pogotowia zamkowego pomogą w każdej sytuacji. W poprzednim miesiącu awaryjnie otwieraliśmy drzwi na terenie Pszczyny gdzie kluczem nie można było otworzyć wkładki ponieważ klucz kręcił się w kółko. Nasz serwisant udał się na miejsce i awaryjnie otworzył zamek w drzwiach. 

Klucz od drugiej strony w zamku Bielsko

03-02-2024

Klucz od drugiej strony w zamku Bielsko

Jeśli zapomniałeś klucza wyciągnąć z zamka i został w środku a ty nie możesz otworzyć drzwi skontaktuj się z naszym serwisantem. Zajmujemy się bezinwazyjnym otwieraniem wkładek. Po przyjeździe naszego ślusarza awaryjnie otworzymy drzwi. Dodatkowo na taką ewentualność polecamy wkładki z funkcją awaryjną gdzie klucze działają z obu stron niezależnie to znaczy, że nawet jeśli klucz jest od środka wsadzony to drugim bez problemu można otworzyć drzwi. 

Nowy klucz Citroen C3 2019

02-02-2024

Nowy klucz Citroen C3 2019

Kilkuletni samochód sprowadzony zza granicy tylko z jednym kluczem. Klient od razu zdecydował się przyjechać po zakupie samochodu do naszego sklepu po drugi w pełni sprawny klucz z immobilizerem i pilotem. Tobie również polecamy dorobienie klucza zapasowego do samochodu.

Zamki wpuszczane Securemme rozporowe

31-01-2024

Zamki wpuszczane Securemme rozporowe

Zamki wpuszczane rozporowe Securemme kupisz w naszym sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej. Oprócz zamków standardowych dostępnych na miejscu, istnieje możwliość zamówienia zamków rzadziej spotykanych na zamówienie. Nasz serwis zajmuję się awaryjnym otwieraniem zamków securemme jak również serwisem oraz wymianą zamków w drzwiach. Potrzebujesz pomocy ze swoim zamkiem? Zapraszamy do kontaktu.

Dorabianie kluczy Hyundai I40

30-01-2024

Dorabianie kluczy Hyundai I40

Zgubiłeś jeden z dwóch kluczy  do swojego samochodu? Nie zastanawiaj się, jak najprędzej przyjedź do naszego sklepu po drugi klucz. Zgubienie ostatniego klucza wiąże się nie tylko z dużymi kosztami ale również z niepotrzebnym stresem. Zadbaj o swój samochód i przyjedź po zapasowy klucz, choćby tylko z immobilizerem, żeby w nagłych sytuacjach dało się otworzyć samochód i odpalić

Zamki do drzwi i dorabianie kluczy Dierre

29-01-2024

Zamki do drzwi i dorabianie kluczy Dierre

W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz zamki wpuszczane do drzwi od standardowych po zamki antywłamaniowe, np. do drzwi Dierre na wkładki oraz klucze. Oprócz zamków do drzwi tej firmy posiadamy również wkładki na klucze piórowe. Może posiadasz klucze dierre i chciałbyś dorobić klucze zapasowe? Z takiej usługi również możesz skorzystać. Dorobisz u nas klucze mieszkaniowe każdego typu.

Otwarcie i wymiana wkładki Bielsko

28-01-2024

Otwarcie i wymiana wkładki Bielsko

Nie posiadasz kluczy do wkładki a chciałbyś otworzyć drzwi oraz wymienić zamek na nowy? Zadzwoń do nas, serwis mobilny przyjedzie na miejsce i wykona usługę awaryjnego otwarcia drzwi oraz wymiany zamka na nowy tak abyś nowym kompletem kluczy mógł otwierać i zamykać drzwi. Do każdej wkładki bębenkowej dostajesz kpl kluczy w ilości 3 szt.

Zacięte drzwi Dierre Żywiec

27-01-2024

Zacięte drzwi Dierre Żywiec

Zacięty klucz w zamku? Nie możesz przekręcić klucza w zamku przez co nie da się otworzyć drzwi? Jeśli posiadasz drzwi dierre i masz wyżej opisany problem nie próbuj na siłę kręcić kluczem ponieważ możesz uszkodzić zamek wpuszczany co wiąże się z dodatkowymi kosztami, zadzwoń po naszego autoryzowanego serwisanta dierre. Przyjedziemy i otworzymy drzwi do twojego domu.

Klucze z pilotem Fiat Panda

26-01-2024

Klucze z pilotem Fiat Panda

Klucz z pilotem klienta do samochodu marki Fiat Panda przestał otwierać zdalnie samochód i odpalać samochód. Na szczęście został jeszcze klucz z samym immobilizerem, dzięki któremu klient przyjechał do naszego sklepu a w ciągu półgodziny wyjechał z nowym w pełni sprawnym kluczem z pilotem. Potrzebujesz dorobić zapasowy klucz z immobilizerem lub pełny klucz z pilotem? Zapraszamy!