Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana wkładki i zamka Skoczów

30-06-2024

Wymiana wkładki i zamka Skoczów

W Skoczowie coraz więcej mieszkańców decyduje się na modernizację swoich systemów zamkowych. Jednym z popularnych zabiegów jest wymiana wkładki z gałką, co znacząco poprawia bezpieczeństwo i komfort użytkowania drzwi wejściowych. Dlaczego warto wymienić wkładkę z gałką? Wkładki zamkowe z gałką cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na łatwość obsługi oraz dodatkowe zabezpieczenia przed włamaniami. Nowoczesne modele wkładek są bardziej odporne na próby manipulacji i zapewniają wyższy poziom ochrony.

Serwis zamków domowych i samochodowych

29-06-2024

Serwis zamków domowych i samochodowych

Zadbaj o bezpieczeństwo i spokój ducha. Nasze usługi ślusarskie w Bielsku-Białej i okolicach to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy w sytuacjach awaryjnych.bAwaryjne Otwieranie Zamków Samochodów i Mieszkań w Bielsku-Białej i Okolicach Profesjonalne Usługi Ślusarskie 24/7* Jeżeli kiedykolwiek znajdziesz się w sytuacji, gdy nie możesz dostać się do swojego samochodu lub mieszkania, nie panikuj! Nasza firma specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu zamków na terenie Bielska-Białej i okolic. Działamy szybko, skutecznie i bezpiecznie, zapewniając Ci spokój i bezpieczeństwo.

 

Regeneracja stacyjek Volkswagen

28-06-2024

Regeneracja stacyjek Volkswagen

Normalnym zjawiskiem po latach użytkowania samochodu może być sytuacja kiedy coraz gorzej przekręca się stacyjkę w samochodzie. Jest to kwestia wycierających się elementów w stacyjce, które ustawiają się względem klucza, jak również samego wytartego klucza. Samo dorobienie klucza nie zawsze przynosi pożądany efekt i wymagana jest regeneracja stacyjki. Takimi naprawami zajmujemy się na co dzień w naszym sklepie. Jeżeli możesz przekręcić stacyjkę tylko o jedną pozycję, wówczas uszkodzeniu uległa blokada kierownicy, w której znajduję się wkładka stacyjki, którą również możesz wymienić w naszym sklepie.

Dorabianie kluczy na podstawie zamków samochodowych

27-06-2024

Dorabianie kluczy na podstawie zamków samochodowych

Kiedy inni nie mogą, Włamywacz.pl zawsze pomoże! Peugeot 406 z 1999 roku i wszystkie zgubione do niego klucze. Frezowany czterostronny klucz nie jest standardowym kluczem nacinanym jakie były w samochodach tego producenta z podobnych roczników. Dzięki naszemu doświadczeniu i posiadanym narzędziom jesteśmy w stanie na podstawie zamka odtworzyć klucz, który pasować będzie również do stacyjki. Zgubiłeś ostatni klucz do swojego samochodu? Skontaktuj się z nami!

Dorabianie kluczy Punto Evo

26-06-2024

Dorabianie kluczy Punto Evo

Lato za pasem, a co za tym idzie częste podróże, więc warto sprawdzić czy do samochodu posiadasz zapasowy klucz na wypadek niespodziewanych sytuacji w trasie. Klucz samochodowy wyposażony jest w elektronikę taką jak pilot, który w niektórych modelach samochodów odłącza alarm, oraz immobilizer dzięki krótemu możliwe jest odpalenie samochodu. Warto więc posiadać zapasowy klucz, aby np. w sytuacji zgubienia lub uszkodzenia pierwszego klucza dało się dostać do samochodu i go odpalić. Jeżeli nie posiadasz drugiego klucza do swojego samochodu przyjedź do nas. Profesjonalnie zajmujemy się dorabianiem kluczy samochodowych z immobilizerami i pilotami.

Naprawa kluczy Opel

25-06-2024

Naprawa kluczy Opel

Uszkodziła Ci się tylko zewnętrzna obudowa pilota samochodowego? Nie używaj pilota naciskając bezpośrednio na microswitch ponieważ może to tylko doprowadzić do sytuacji jak na zdjęciu gdzie uszkodzony na szczęście został tylko przycisk. Ale zdarza się, że korzystając z takiego uszkodzonego pilota można doprowadzić do całkowitego uszkodzeniu płytki elektronicznej. Jeżeli doszło do sytuacji gdzie uszkodził się tylko microswitch, z takiej usługi naprawy skorzystasz w naszej firmie. Oprócz wymiany przycisku, wymienimy również obudowę klucza a jeżeli będzie taka potrzeba zostanie docięty również nowy grot.

Naprawa stacyjek Fiat

24-06-2024

Naprawa stacyjek Fiat

Nie możesz przekręcić klucza w swojej stacyjce do samochodu Fiat, Peugeot, Citroen?  Jest to wina wytartego już klucza jak i zapadek we wkładce stacyjki po latach użytkowania. Istnieje możliwość regeneracji takiej stacyjki w naszym sklepie w Bielsku. Przywieź do nas swoją stacyjkę wraz z blokadą kierownicy, lub skontaktuj się z naszą firmą. Usługa polega na wymienieniu wszystkich podzespołów w stacyjce, które uległy zużyciu jak i dorobieniu nowego klucza z wymiarami fabrycznymi, ponieważ stary wytarty grot nie będzie już do użytku. Nowy grot będzie nadal działał w zamkach jak klucz oryginalny.

Klucz kręci się w koło bez możliwości otwarcia drzwi?

23-06-2024

Klucz kręci się w koło bez możliwości otwarcia drzwi?

Czy stałeś kiedyś przed drzwiami i nie mogłeś ich otworzyć ponieważ klucz się przekręcał a drzwi nadal były zamknięte? Otwieramy wszystkie drzwi bez względu na to jaki jest zamek, pomożemy zarówno przy zamkach standardowych jak również atestowanych oraz antywłamaniowych. Nasze usługi świadczymy na terenie Bielska i okolic nawet do 70km. Włamywacz.pl to adres do otwarcia wszystkich drzwi. 

Zepsuty zamek w drzwiach Cieszyn

22-06-2024

Zepsuty zamek w drzwiach Cieszyn

Masz problem z dostaniem się do lokalu? Nie możesz otworzyć drzwi mimo, iż posiadasz klucz? Zamek odmówił współpracy a pilnie potrzebujesz otworzyć zablokowane drzwi? Zadzwoń pod nasz numer 533-444-600 i umów się na wizytę naszego serwisanta. Przyjedziemy na miejsce i awaryjnie otworzymy drzwi, dodatkowo możemy wymienić zamek na nowy tak aby również można było zamykać drzwi. 

Nowa obudowa klucza samochodowego Peugeot

21-06-2024

Nowa obudowa klucza samochodowego Peugeot

Twój klucz do samochodu jest już w coraz gorszym stanie fizycznym? Grot w kluczu typu scyzoryk już się nie zamyka? Oprócz samego stanu wizualngo klucza, przy uszkodzonych obudowach może dojść w najgorszym wypadku do uszkodzenia elektroniki klucza, np. kiedy zrobi się w obudowie dziurka łatwy dostęp będzie mieć woda, która łatwo może zalać i uszkodzić pilota. Natomiast jeżeli klucz jeszcze jest w pełni sprawny a uszkodzona jest tylko obudowa, przywieź swój klucz do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Na miejscu wymienimy obudowę oraz dorobimy nowy grot a elektronikę wraz z immobilizerem przełożymy do nowego obudowy.