Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zgubione klucze Czeski Cieszyn

29-04-2020

Zgubione klucze Czeski Cieszyn

Dostaliśmy telefon w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu oraz dorobienia do niego nowych kluczy a zlecenie miało być wykonane w czeskim Cieszynie na terenie Czech. Nasz firma przyjęła zlecenie i zaraz po dotarciu na miejsce otworzyła samochód oraz dorobiła klucze z immoblizerem do audi A6. Całość nie trwała więcej niż dwie godziny. 

Programowanie nowego immobilizera Ustroń

26-04-2020

Programowanie nowego immobilizera Ustroń

Programowanie nowego transpondera do samochodu Chevrolet Aveo. Poprzedni klucz po upadku nie zapalał auta. Firma włamywacz dojeżdża na miejsce i programuje transpondery na miejscu u klienta. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość dostępnych immobilizerów dostępnych na rynku. 

Otwarcie samochodu BMW

22-04-2020

Otwarcie samochodu BMW

Klucze zatrzaśnięte w bagażniku? Tak dokładnie było i w tym przypadku. Klucze zostały zatrzaśnięte w samochodzie marki Bmw. Włamywacz z Bielska otwiera wszystkie samochody nawet te wyposażone w podwójne ryglowanie. Otwarcie samochodu odbywa się po przez zamek i nie generuje żadnych uszkodzeń. 

Otwieranie rozwierconych zamków

19-04-2020

Otwieranie rozwierconych zamków

Nasza firma wlamywacz.pl często dostaje zlecenia otwarcia już rozwierconych zamków w drzwiach. Często po za uszkodzoną wkładką dochodzi otwarcie uszkodzonego zamka wpuszczanego co generuje kolejne koszta. W tym wypadku na szczęście zamek garażowy nie został uszkodzony i wystarczyło założyć nową wkładkę.

Programowanie pilota i kodowanie immobilizera

16-04-2020

Programowanie pilota i kodowanie immobilizera

Serwis kluczykarski to nic innego jak profesjonalne dorabianie kluczy samochodowych kodowanych. Klucze do aut dorabiamy komputerowo a co za tym idzie jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną regenerację klucza i zrobić go fabrycznie nowym. Dodatkowo kodujemy immobilizery i piloty. 

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Zakopane

12-04-2020

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Zakopane

Wlamywacz Bielsko to firma która obsługuje klientów nawet do 200km od siedziby naszej firmy. Na życzenie klienta jesteśmy wstanie dojechać i otworzyć samochód nawet w Zakopanym. I tak się stało poprzedniej zimy, gdzie swoje klucze klient zatrzasnął w bagażniku pięknego audi a4.

Dorabianie kluczyków samochodowych

09-04-2020

Dorabianie kluczyków samochodowych

Nasze usługi świadczymy również przy samochodach zupełnie nowych również z 2020roku. Dorabiamy klucze z pilotem i immobilizerem. Jeśli z jakiegoś powodu zgubiłeś jeden z kluczy a do ubezpieczenia potrzebujesz dwa komplety to u nas drobisz nowy. Wlamywacz Bielsko to profesjonalne usługi ślusarskie.

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Korbielów

06-04-2020

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Korbielów

Nasze pogotowie zamkowe działa również w Korbielowie gdzie dojeżdżamy do klienta. Otwieramy samochody jak również mieszkania i domy. Wymieniamy zamki w drzwiach i je serwisujemy. Pomagamy również jeśli klucze zostały zgubione lub zatrzaśnięte w bagażniku. Nasze usługi ślusarskie świadczymy również w niedziele i święta. 

Programowanie kluczy z pilotem

03-04-2020

Programowanie kluczy z pilotem

Nasz punkt dorabiania kluczy mieści się w Bielsku-Białej to właśnie tam jesteśmy w stanie dorobić prawie wszystkie mozliwe klucze dostępne na naszym rynku. Programujemy klucze do aut nowych, kodujemy immobilizery i dorabiamy groty na maszynie komputerowej.

Ford mustang kodowanie klucza bielsko

31-03-2020

Ford mustang kodowanie klucza bielsko

Nasz serwis w przypadkach zgubienia klucza może takie zrobić i zakodować na odległość pod domem klienta. Po awaryjnym otwarciu auta trzeba dorobić klucz i zaprogramować immobilizer wraz z pilotem. Całość usługi zazwyczaj trwa jeden dzień roboczy.