Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kodowanie pilota Audi A4 2003

09-02-2023

Kodowanie pilota Audi A4 2003

Piloty starszego typu scyzoryki do samochodów Audi, Volkswagen, Skoda i Seat składają się z dwóch części, grot z immobilizerem oraz osobno pilota. Zdarza się, że przez nieuwagę zostaną rozłączone i jeden z elementów się zgubi. W takich przypadkach istnieje możliwość dorobienia np. samego pilota, który można dołączyć do istniejącego klucza z immobilizerem

Nie używwaj tak zepsutego pilota samochodowego

08-02-2023

Nie używwaj tak zepsutego pilota samochodowego

W takim pilocie na początku uszkodziła się tylko gumka obudowy klucza. Niestety był nadal używany bezpośrednio na przycisku płytki elektronicznej co spowodowało jego uszkodzenie. Na szczęście dla klienta pilot nie został uszkodzony, a microswitch udało się wymienić na nowy oraz wymienić obudowę klucza.

Naprawa pilotów Kia, Hyundai

07-02-2023

Naprawa pilotów Kia, Hyundai

Oryginalne piloty między innymi do samochodów Kia, Hyundai w starszych modelach często były w formie breloka, poza kluczem z immobilizerem. Oprócz kodowania takich pilotów istnieje możliwość naprawy. Najczęściej uszkodzeniom ulegają przyciski na płytce elektronicznej przez długotrwałe korzystanie z pilota, lub jeżeli obudowa ulegnie uszkodzenia i zabrudzenie będzie dostawać się do środka pilota. Czas naprawy oraz wyczyszczenia pilota wynosi około 20 minut i znowu można zdalnie otwierać oraz zamykać samochód.

Nowy kod klucza do mieszkania, domu

06-02-2023

Nowy kod klucza do mieszkania, domu

Zgubiłeś klucz do mieszkania, domu? Posiadasz więcej niż jedną wkładkę obsługiwaną jednym kluczem? Zamiast kupować nowych wkładek istnieje możliwość przekodowania wkładki wraz z kluczem na nowy kod, czyli inne wymiary klucza wraz z zapadkami wkładki. Jeżeli dodatkowo potrzebujesz dokupić kolejne wkładki do innych drzwi ułożonych pod ten sam klucz, równiez istnieje taka mozliwość.

Ślusarz od zamków na telefon Pszczyna

05-02-2023

Ślusarz od zamków na telefon Pszczyna

Sekunda może pięć... wystarczy, że nieuważnie zamkniesz drzwi od wewnątrz i zatrzaśniesz auto, aby nie móc dostać się do własnego samolchodu. Czy kiedyś zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi od swojego auta? Drzwi samochodu potrafią odmówić posłuszeństwa w najmniej sprzyjających okolicznościach. Ślusarze z pogotowia zamkowego w Pszczynie potrafią bezinwazyjnie otworzyć zamki wszystkich samochodów dostępnych na rynku światowym. Złamał się klucz w zamku lub stacyjce? To się może zdażyć każdemu! nie przejmuj się, ponieważ nasz ślusarz potrafi wyjąć taki klucz bez uszkodzenia oraz rozbierania zamka. Dodatkowo montaż i wymiana zamków to nasza codzienność dlatego też świadczymy takie usługi dobierając odpowiednie zamki i okucia do drzwi. Ślusarz naprawi lub wymieni każdy zamek, również atestowany, a także przeprowadzi regulacje drzwi. Jeżeli twój zamek w drzwiach się zacina, ciężko...

Awaryjne otwieranie samochodów i domów Szczyrk

04-02-2023

Awaryjne otwieranie samochodów i domów Szczyrk

Ślusarz i serwis mobilny Szczyrk

Bardzo nam miło poinformować o działalności naszych ślusarzy w miejscowości Szczyrk oraz najbliższej okolicy. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu różnych awarii w dziedzinie szeroko pojętego ślusarstwa zamkowego. Zaradzimy na wszelaką awaryjną sytuację z drzwiami domowymi w mieście Szczyrk. Nasi wykwalifikowani fachowcy z miasta Szczyrk podejmują się większości zleceń, zaczynając od wymiany wkładek i zamków, skończywszy na awaryjnym otwieraniu auta, domu, mieszkania oraz sejfu. W zakresie naszych prac na śląsku świadczymy usługi ślusarskie, takie jak: wymiana oraz serwis wkładek do zamków, naprawa i regulacja drzwi oraz zamków,  Pomożemy przy kłopotach z uszkodzoną kłódką, zapchanym zamkiem do drzwi, zgubionym kluczem, złamanym kluczem w zamku, czy zamarzniętym zamkiem który blokuje otwarcie...

Klucz zapasowy to jedna z podstawowych spraw posiadając samochód

03-02-2023

Klucz zapasowy to jedna z podstawowych spraw posiadając samochód

Cenna wskazówka dla wszystkich, którzy posiadaja samochód z jednym kluczem! Najważniejszym elementem w kluczu, aby odpalić samochód jest immobilizer zakodowany do komputera danego samochodu. Gubiąc lub uszkadzając ostatni klucz narażasz się na niepotrzebny stres oraz duży wydatek. Jeżeli twój klucz nie posiada pilota zadzwoń do nas, sprawdzimy czy jest możliwość dorobienia klucz wraz z immobilizerem i pilotem.

Dorobienie karty Renault Scenic 2009

02-02-2023

Dorobienie karty Renault Scenic 2009

Zdarza się, że karty do samochodów Renault potrafią się zepsuć i odpalać raz na kilka prób. Jeżeli jest to jedyna karta do samochodu proponujemy dorobić jak najszybciej nową zapasową kartę. Po dorobieniu nowej istnieje możliwość naprawy zepsutej karty wraz z wymianą obudowy, która jest wymagana. Nowa karta dorabiana jest również z awaryjnym grotem schowanym w karcie do otwarcia zamka w drzwiach.

Obudowa klucza do samochodu Man

01-02-2023

Obudowa klucza do samochodu Man

Nasza firma specjalizuje się między innymi w kluczach samochoodowych. Jedną z usług jest wymiana obudów do kluczy samochodowych. Wymieniamy obudowy kluczy do wszystkich samochodów na rynku. Uszkodził Ci się klucz? Zapraszamy!

Dorobienie klucza Audi A3 2014 MQB

31-01-2023

Dorobienie klucza Audi A3 2014 MQB

Klucze z najnowszym typem immobilizera MQB w samochodach marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen występują już w modelach tych pojazdów od roku 2012. Zgubienie ostatniego klucza do samochodu generuje ogromne koszta. Zamiast dorabiać droższy klucz z pilotem, warto dorobić chociażby sam klucz z immobilizerem.