Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie oraz wymiana zamka Bielsko

22-05-2020

Otwarcie oraz wymiana zamka Bielsko

Nasi ślusarze nie tylko awaryjnie otwierają zamki ale również naprawiają lub wymieniają je na nowe. Dodatkowo przeprowadzamy regulacje drzwi aby zapobiec ponownemu psuciu się zamków. Jeśli twoje drzwi ciężko się zamykają radzimy aby przeprowadzić ich regulację co zapobiegnie uszkodzeniu zamka.

Klucz z pilotem do passata b6 i b7

19-05-2020

Klucz z pilotem do passata b6 i b7

U nas dorobisz klucze do volkswagena passata b6 i b7. Jesteśmy w stanie zaprogramować immobilizer i pilot do twojego samochodu. Ponadto dorabiamy również klucze do najnowszych samochodów na płycie podłogowej MQB. 

Dorabianie kluczy do aut dostawczych

16-05-2020

Dorabianie kluczy do aut dostawczych

Centrum zabezpieczeń w Bielsku dorabia klucze z pilotem do samochodów dostawczych. Na naszym punkcie dorabiamy również klucze pod zamki i stacyjki w przypadku utraty ostatniego klucza. Jeśli masz tylko jeden klucz to zachęcamy do drobienia zapasowego ponieważ jest to dużo tańsze niż tworzenie całkiem nowego. 

Otwarcie zamka bez kluczy

13-05-2020

Otwarcie zamka bez kluczy

Włamywacz Bielsko otwiera wszystkie zamki domowe i samochodowe dostępne na naszym rynku. Awaryjnie otwieramy wkładki, łuczniki i zamki wierzchnie oraz wpuszczane. Jeśli klucz został w środku zamka to również jesteśmy w stanie otworzyć takie drzwi. Serwis pogotowia zamkowego w Bielsku działa całodobowo. 

Przekładanie podzespołów listew do drzwi

10-05-2020

Przekładanie podzespołów listew do drzwi

W ofercie posiadamy zamki listwowe do drzwi, niestety nie wszystkie zamki są produkowane do dnia dzisiejszego. Dlatego też przy takich zamkach istnieje możliwość ich serwisowania i przełożenia podzespołów z nowszych modeli tak aby klient mógł zamknąć drzwi bez konieczności ich przerabiania lub wymieniania co generuje dodatkowe koszta.

Otwarcie samochodu Korbielów

07-05-2020

Otwarcie samochodu Korbielów

Świadczymy nasze usługi nawet w oddalonych o 70km miejscowościach. Pod samą granicą słowacką zostały zatrzaśnięte klucze zbliżeniowe.Pech chciał, że oba były w martwym polu i nie dawały sygnału do otwarcia drzwi. Nasz serwis po przyjeździe na miejcie otworzył auto a klient mógł spokojnie wracać do domu. 

Dorabianie kluczy nietypowych

04-05-2020

Dorabianie kluczy nietypowych

Serwis dorabianie kluczy w bielsku przy ul sterniczej dorabia wszystkie klucze dostępne na rynku światowym. Nasze Centrum Zabezpieczeń wykonuje zlecenia nietypowe oraz takie, którym inni nie dali rady. Dorabiamy i programujemy klucze z immobilizerem i pilotem. 

Zgubione klucze Czeski Cieszyn

29-04-2020

Zgubione klucze Czeski Cieszyn

Dostaliśmy telefon w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu oraz dorobienia do niego nowych kluczy a zlecenie miało być wykonane w czeskim Cieszynie na terenie Czech. Nasz firma przyjęła zlecenie i zaraz po dotarciu na miejsce otworzyła samochód oraz dorobiła klucze z immoblizerem do audi A6. Całość nie trwała więcej niż dwie godziny. 

Programowanie nowego immobilizera Ustroń

26-04-2020

Programowanie nowego immobilizera Ustroń

Programowanie nowego transpondera do samochodu Chevrolet Aveo. Poprzedni klucz po upadku nie zapalał auta. Firma włamywacz dojeżdża na miejsce i programuje transpondery na miejscu u klienta. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość dostępnych immobilizerów dostępnych na rynku. 

Otwarcie samochodu BMW

22-04-2020

Otwarcie samochodu BMW

Klucze zatrzaśnięte w bagażniku? Tak dokładnie było i w tym przypadku. Klucze zostały zatrzaśnięte w samochodzie marki Bmw. Włamywacz z Bielska otwiera wszystkie samochody nawet te wyposażone w podwójne ryglowanie. Otwarcie samochodu odbywa się po przez zamek i nie generuje żadnych uszkodzeń.