Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie klucza Ford Mustang Brzeszcze

28-03-2019

Dorobienie klucza Ford Mustang Brzeszcze

Brzeszcze miejscowość między Pszczyną a Zatorem to w tamtym rejonie mieliśmy przyjemność kodować cztery sztuki kluczy do dwóch Fordów Mustangów. Auta zostały wyprodukowane w 2015 roku i pochodzą z USA. Procedura kodowania pilota do forda w tym wypadku jest automatyczna co oznacza, że przy kodowaniu zbliżeniowego immobilizera pilot koduje się w tym samym czasie. Z ciekawostek oba mustangi łącznie posiadają ponad 600 koni mechanicznych. A do pierwszej setki rozpędza się poniżej 6 sekund. Nasze Centrum Zabezpieczeń dorabia klucze z immobilizerem i pilotem również do samochodów z 2019 roku.

Otwarcie zamka drzwi Andrychów

24-03-2019

Otwarcie zamka drzwi Andrychów

Zlecenie na otwarcie zamka dostaliśmy w miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. Serwis naszego pogotowia zamkowego z Bielska-Białej przyjął zlecenie i udał się na miejsce. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że awaria zamka polegała na tym, iż kluczem można było kręcić ale mechanizm w zamku nie cofał rygli co uniemożliwiało otwarcie drzwi. Kolejnym utrudnieniem okazał się sam zamek wpuszczany który był listwowy wielopunktowy. Dla naszych serwisantów nie ma drzwi których nie dało by się otworzyć, zawsze jest to tylko kwestia czasu. 

Otwarcie drzwi domu Bielsko

20-03-2019

Otwarcie drzwi domu Bielsko

Klucz się kręci w koło ? Zamek się nie otwiera ? Coś przeskakuje w zamku?
Awaryjne otwieranie drzwi domu czy też mieszkania polega na bezinwazyjnym otwarciu, tak aby drzwi były całe. Nasi serwisanci otwierają wszystkie drzwi domowe nawet te z uszkodzonym zamkiem wpuszczanym czy zamkiem listwowym wielopunktowym. Często przez nie wyregulowanie drzwi zostajemy wezwani do zaciętych zamków kiedy to klucz nie odryglowuje zamka. Po usłudze otwarcia zawsze staramy się wymienić zamek na nowy a dodatkowo wykonać regulację tak aby w przyszłości problem się nie powtarzał. 

Awaryjne otwarcie auta Bielsko-Biała

17-03-2019

Awaryjne otwarcie auta Bielsko-Biała

Tym razem historia równie ciekawa co nietuzinkowa. Klucze od samochodu przez przypadek zabrał jeden z pracowników, który pojechał innym autem w trasę międzynarodową. Niestety były to jedyne klucze od tego dostawczaka a w środku były bardzo pilne dokumenty firmowe. Bezinwazyjne otwarcie zamka w Reno Master z roku 2015 na terenie Bielska-Białej, taki pojazd przyszło nam otworzyć w ubiegłym miesiącu. Pomimo, iż samochód posiadał nowy profil zamka nasi ślusarze otwarli auto bez najmniejszego trudu.

Zgubione klucze Bielsko-Biała GeminiPark

13-03-2019

Zgubione klucze Bielsko-Biała GeminiPark


Galeria handlowa GeminiPark w Bielsku-Białej to właśnie tam dostaliśmy zlecenie w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu i dorobienia do niego nowych kluczy z immobilizerem i pilotem. Stary komplet kluczy został zgubiony w trakcie robienia zakupów i mimo zgłoszenia tego obsłudze obiektu nikt ich nie znalazł. Nasze pogotowie udało się na miejsce, po otwarciu samochodu zdekodowali zamek w celu dorobienia klucza z kodu a następnie zakodowali immobilizer. Jeszcze tego samego wieczoru Golf 5plus z 2006 roku opuścił parking podziemny o własnych kołach. 

Zatrzaśnięte klucze Wisła

10-03-2019

Zatrzaśnięte klucze Wisła

W miejscowości Wisła zaraz obok hotelu Gołębiewski mieliśmy przyjemność otwierać nowego Reno Espace V z 2017 roku. Sytuacja była bardzo nietypowa ponieważ dostęp do samochodu jest za pomocą karty hands free w której pobliżu samochód powinien być otwarty. Karta leżała w okolicy tylnego siedzenia a samochód nie chciał się otworzyć. Na szczęście obecnie każdy samochód musi posiadać zamek awaryjny przez który nasz serwis otworzył auto. Pamiętajmy aby mieć ograniczone zaufanie do wszystkich kart i kluczy zbliżeniowych ponieważ jest to tylko elektronika, która jak widać może nas niemiło zaskoczyć. 

System jednego klucza Bielsko

07-03-2019

System jednego klucza Bielsko

W jednym z oddziałów Banku Spółdzielczego w Bielsku-Białej zrealizowaliśmy system jednego klucza MasterKey w całości wykonany przez naszą firmę. Pomiary, projekt, wykonanie oraz końcowy montaż a to wszystko w zaledwie 2 dni. Całość wkładek została wykonana w ateście klacy C. Systemem jednego klucza zajmujemy się już od ponad 10 lat i tworzymy je na większości dostępnych wkładek tak aby sprostać każdym wymaganiom klienta. Począwszy od najtańszych wkładek po zamki w ateście kl.C z profilem indywidualnym klucza zastrzeżonym kartą kodową bez której takiego klucza nie dorobimy. System może być prosty, wszystkie wkładki otwierane jednym kluczem lub bardziej skomplikowany i podzielony nawet na kilkanaście użytkowników. 

Dorobienie klucza Volkswagen Polo 2012

03-03-2019

Dorobienie klucza Volkswagen Polo 2012

Dorobienie klucza z immobilizerem do Volkswagena Polo z 2012 roku. W opisywanym samochodzie występuje nowy typ transpondera oraz pilota. Jeśli chodzi o programowanie kluczy do aut grupy Vag ( audi, skoda, seat, volkswagen ) jesteśmy w stanie kodować nawet najnowsze modele. W najbliższej przyszłości klucze zbliżeniowe keyless będą dostępne na naszym punkcie w Bielsku-Białej. 

Otwarcie auta, dorobienie kluczy Suszec

28-02-2019

Otwarcie auta, dorobienie kluczy Suszec

Miejscowość Suszec wieś między Żorami a Pszczyną tam udało się nasze pogotowie ślusarskie w celu otwarcia auta Ford Focus z 2009 roku. Na miejscu po awaryjnym otwarciu samochodu trzeba było dorobić klucze ponieważ stary pilot został zgubiony. Na podstawie wkładki zamka odwzorowaliśmy klucz mechaniczny a następnie po podpięciu komputera zakodowaliśmy dwa nowe immobilizery, które służą do odpalania auta. Całość usługi zastała zrobiona kompleksowo na miejscu u klienta.

Kodowanie klucza Bielsko Dodge Caliber

25-02-2019

Kodowanie klucza Bielsko Dodge Caliber

Ostatnimi czasy wykonywaliśmy usługę zakodowania transpondera do samochodu Dodge Caliber z 2006 roku. Jedna z naszych klientek zgubiła swój klucz od auta, na całe szczęście posiadała jeszcze zapasowy który przekręcał stacyjkę ale nie odpalał samochodu. Pierw nasz serwis próbował dopisać do auta klucz który posiadała klientka niestety bezskutecznie. Zaraz na drugi dzień został sprowadzony klucz pod numer vin, który przypisał się bez najmniejszego problemu, Auto można było otwierać na centralnym zamku używając pilota a immobilizer odpalał pojazd.